Partneři

Tasks

Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák

Na poli poskytování právních služeb působíme již od roku 1992 a snad již můžeme říci, že nejznámější je naše práce v oblasti trestního práva. Ta je součástí naší agendy sporného práva, stejně jako civilní nebo třeba správní spory. Faktický záběr kanceláře ale pokrývá mnoho dalšího, smluvní agendu nevyjímaje.

akbsn.eu

Tasks

AKESO holding

Jsme AKESO holding, jeden z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. Provozujeme Nemocnici Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze, Rehabilitační nemocnici Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny AKESO i další ambulance, lékárny, distributoři léčiv a stavební divize. Nepřestáváme inovovat a dynamicky růst. Naším mottem je: „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ Abychom tuto vizi mohli plnit dál, hledáme zdravotníky, administrativní pracovníky, technický personál a posily do naší stavební společnosti. Našich zaměstnanců si velmi vážíme. Nabízíme jim například kompletně vybavené byty, prémiovou zdravotní péči i pro jejich rodinné příslušníky a nadstandardní finanční ohodnocení. Přidejte se k nám.

www.akesoholding.cz

Tasks

Allianz

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích. V České republice působíme od r. 1993. Od té doby prošlo našima rukama přes 10 milionů smluv a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.

www.allianz.cz

Tasks

BOSCH Group

Bosch Group je vedoucím mezinárodním dodavatelem technologií a služeb. Společnost celosvětově zaměstnává na 400 000 lidí. V České republice je Bosch zastoupen všemi svými čtyřmi obchodními oblastmi – Mobility Solutions, Průmyslová technika, Spotřební zboží a Energetika a technika budov. Bosch Group zde zahrnuje sedm společností se čtyřmi výrobními závody a jedním opravárenským centrem. Nacházejí se v Českých Budějovicích, Jihlavě, Brně, Mikulově a Krnově.

www.bosch.cz

Tasks

ČEPS

Společnost ČEPS je provozovatelem elektroenergetické přenosové soustavy ČR. Zajišťuje bezpečný a spolehlivý přenos elektrické energie, udržuje, obnovuje a rozvíjí 43 rozvoden se 77 transformátory a trasy vedení o celkové délce 5 517 kilometrů. Aktivně se podílí na formování liberalizovaného trhu s elektřinou v České republice i v Evropě. Patří mezi pět nejžádanějších zaměstnavatelů v oblasti energetiky, plynárenství a petrochemického průmyslu.

www.ceps.cz

Tasks

Česká spořitelna

Nechceme být jen banka. Chceme být společnost, která pomáhá svým klientům starat se o jejich finanční zdraví. Usilujeme o to, aby se lidem lépe dařilo a aby byli #silnější. Postupně se proto měníme. Věříme, že vytvořením nových týmů (squadů) složených z kolegů z IT a businessu zajistíme z dlouhodobého hlediska lepší implementaci změn a rychlejší reakce na potřeby klientů. Snažíme se o to, aby se u nás dobře pracovalo, zaměstnanci byli spokojení a práce jim dávala smysl. Jsme velká banka s velkými možnostmi, kde se člověk může učit od profesionálů a pracovat s nejmodernějšími technologiemi. A to vše ve stabilním a zdravém prostředí, které podporuje jejich talent a dává možnost rozvíjet jejich profesní schopnosti.

kariera.csas.cz

Tasks

Continental Automotive

Jsme Continental Automotive Brandýs nad Labem, výrobce elektroniky pro automobilový průmysl. Naše digitální palubní přístroje, dotykové displeje, autorádia nebo eCall jednotky jezdí v automobilech světových značek na všech kontinentech. Navazujeme na 150letou historii společnosti Continental a díky chytré automatizaci a digitalizaci tvoříme její budoucnost.

continental.jobs.cz

Tasks

EUROVIA

Patříme k nejvýznamějším stavebním firmám v České republice a jsme jedničkou v oblasti dopravně inženýrského stavitelství. Naším posláním je budovat moderní infrastrukturu, stát za významnými projekty v oblasti dopravního inženýrství a být neustále Na společné cestě. Bude nám potěšením, když se k nám přidáte.

www.eurovia.cz

Tasks

Generali Česká pojišťovna

Generali Česká pojišťovna představuje moderní finanční instituci se silnou znalostí českého trhu a mezinárodním zázemím. Je jedničkou na trhu s více než 190letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Velikost Generali České pojišťovny a její stabilita zaručují, že bude za všech okolností schopná dostát svým závazkům a stejně tak přinášet zásadní technologické inovace i rychlé a profesionální služby.

generaliceska.jobs.cz

Tasks

HAVEL & PARTNERS

„Jsme největší nezávislou právní firmou ve střední Evropě a nejžádanějším zaměstnavatelem mezi právními kancelářemi v ČR. Nabízíme nejkomplexnější právní a daňové poradenství na českém a slovenském trhu. I nadále chceme zůstat moderním a inovativním lídrem oceňovaným za odbornost, kvalitu služeb a výjimečnou značku.“

havelpartners.jobs.cz

Tasks

IKEA

IKEA je celosvětovým výrobcem a prodejcem nábytku a bytového zařízení. Jsme různorodá skupina lidí, ale všichni sdílíme stejnou inspirující vizi „vytvářet lepší každodenní život pro většinu lidí“. Naše firemní kultura je založená na pospolitosti, nadšení a péči o lidi a planetu. Tyto a další hodnoty řídí naši práci a jsou základem otevřeného a přátelského pracovního prostředí.

ikea.jobs.cz

Tasks

Kaufland

135 prodejen, 2 logistická centra, vlastní masozávod a centrála na pražském Vypichu. To jsme my – tým Kaufland. Ctíme work-life-balance, jsme společensky odpovědní a naše zaměstnance dokážeme náležitě odměnit. Přidejte se k nám a uplatněte u nás své zkušenosti.

kaufland.cz

Tasks

Komerční banka

Komerční banka je součástí mezinárodní skupiny Société Générale, která působí na všech kontinentech světa. Je mateřskou společností Skupiny Komerční banky a svým klientům nabízí služby v oblasti retailového, podnikového i investičního bankovnictví.

kb.jobs.cz

Tasks

KPMG

Jsme auditoři, daňoví poradci, konzultanti a právníci. V České republice nás pracuje přes 1 000 a naše kanceláře mimo pražskou centrálu najdeš také v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. Jsme součástí celosvětové sítě poradenských společností – díky tomu využíváme know-how více než 200 000 odborníků ze 155 zemí světa. Výhodou práce v KPMG je jednoznačně možnost pracovat na projektech s přesahem – a to mezioborovým, ale i mezi jednotlivými oddělení. Hodně se tak naučíš. Zapojíme tě do práce od prvního dne. Po pár letech u nás budeš řídit vlastní tým i zakázky jako manažer nebo se přesuneš do managementu jiné firmy. Dáme ti tu nejlepší školu byznysu a financí. Navíc tě tu čeká úžasná parta chytrých a talentovaných lidí!

www.vyrostlijsme.cz

Tasks

L'Oréal

Společnost L'Oréal je oddána kráse již více než sto let. V rámci jedinečného mezinárodního portfolia skupiny L’Oréal se vzájemně doplňuje 36 různorodých značek. V České republice, Maďarsku a Slovensku zaměstnává společnost L’Oréal více než 600 zaměstnanců, distribuuje 27 mezinárodních značek a provozuje jedno distribuční centrum, které slouží trhům v regionu. Více se dozvíte na webu společnosti.

careers.loreal.com

Tasks

Lidl

Lidl patří k nejúspěšnějším obchodním řetězcům na českém i světovém trhu. Jeden z nejžádanějších zaměstnavatelů v oboru maloobchodu má zastoupení ve 32 světových zemích. Na českém trhu působí od roku 2003 a v současné době provozuje více než 260 prodejen a 5 logistických center –  v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně, Olomouci a Buštěhradu. Jsme dynamická, stále rostoucí společnost, kde dostanete skvělou příležitost nastartovat svou kariéru.

kariera.lidl.cz

Tasks

McDonald’s

Mekáč je škola pro život. Mekáč nabízí unikátní příležitost stát se manažerem ještě před dosažením plnoletosti. Záleží jen na Tobě a Tvém přístupu. Kde jinde si vyzkoušíš plánovat směny, vést tým, rozvíjet a motivovat svoje vrstevníky než v McDonald´s? První stupínky organizační struktury začínají u hranolek, ve 20ti můžeš vést celou restauraci a zároveň se z Tebe stane „žádaný artikl“ pro společnosti, které mají zájem o mladé lidi, co umí komunikovat, rozhodovat se a převzít zodpovědnost. To všechno Tě naučíme. To jsou naše #SkillsForLife.

mcdonalds.jobs.cz

Tasks

NN pojišťovna

Na český trh jsme vstoupili v roce 1991 jako první zahraniční pojišťovna a jsem součástí skupiny NN Group. Od té doby se již mnoho změnilo. Odloučili jsem se od ING banky a změnili jsme název na NN. V roce 2019 jsme se spojili s pojišťovnou Aegon a oddělili jsme se od naší slovenské části NN. Jsme normální firma s normálními lidmi, kteří mají velkou chuť měnit věci k lepšímu. A chceme usnadnit každému dlouhodobou finanční pohodu.

nnpojistovna.jobs.cz

Tasks

Plzeňský Prazdroj

Jsme lídry pivovarnického průmyslu v České republice a největším výrobcem piva ve střední Evropě. Dali jsme světu Pilsner Urquell a vytvořili tak novou kategorii piv typu Pils. Vyrábíme řadu dalších oblíbených značek, jejichž prostřednictvím naplňujeme smysl našeho podnikání: přinášet milovníkům piva v Česku a po celém světě skrze naše nápoje radost a potěšení.

www.budprazdroj.cz

Tasks

Procter & Gamble

Jsme Procter & Gamble, jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti vývoje a výroby rychloobrátkového zboží na světě. Z lidí, kteří se chtějí učit a růst, vychováváme odborníky světového formátu. Nabízíme skvělé vzdělávání, výzvy a příležitosti. Vyberte si svou budoucí roli v našem rakovnickém výrobním závodě Rakona.

pg.jobs.cz

Tasks

Raiffeisenbank

rb.jobs.cz

Tasks

Roche

Roche je švýcarská biotechnologická společnost, která se zaměřuje na výrobu originálních léčivých přípravků pro onkologii, imunologii, oftalmologii a onemocnění centrálního nervového systému. Působí rovněž v oblasti in vitro diagnostiky a tkáňové diagnostiky nádorů. Je průkopníkem personalizované zdravotní péče.

www.roche.com

Tasks

Saint-Gobain

Skupina Saint-Gobain navrhuje a vyrábí vysoce výkonné stavební materiály, které nabízí komplexní řešení pro kvalitní, úsporné a udržitelné bydlení. Dále vyrábí skla pro stavebnictví i automobilový průmysl a systémy zásobování vodou. S našimi produkty se potkáte v každodenním životě: v budovách, dopravě, infrastruktuře a v mnoha průmyslových aplikacích. Poskytují komfort, výkon a bezpečnost při řešení problémů udržitelné výstavby, efektivního využívání zdrojů a změny klimatu.

www.saint-gobain.cz

Tasks

Seznam.cz

Seznam.cz je česká technologická společnost založená v roce 1996. Její domovskou stránku navštíví denně téměř čtyři miliony reálných uživatelů a dosah všech služeb, které spadají pod tuzemskou internetovou jedničku, je až 95 % české internetové populace. Firma má více než 1400 zaměstnanců a kromě pražské centrály sídlí v dalších devíti městech republiky, kde má své regionální pobočky.

kariera.seznam.cz

Tasks

Skanska

Patříme k největším dodavatelům stavebních prací na trhu a stejnou pozici si držíme i v oblasti developmentu bytů a kancelářských budov. Opíráme se o sílu celosvětové skupiny Skanska s téměř 35 000 zaměstnanci, která se řadí mezi deset největších stavebních firem na světě. Řídíme celý řetězec činností od prvotního konceptu až po dokončení projektu. Stavíme a rekonstruujeme silnice i železniční tratě, realizujeme opravy a stavby mostů a tunelů, budujeme byty, kanceláře i průmyslové stavby. Stavíme svět, ve kterém sami chceme žít.

www.skanska.cz

Tasks

Škoda Auto

Už téměř 100 let vyrábíme automobily s jasnou vizí a stále nám to šlape. I v současnosti jsme v čele odvětví, a vizionářsky hledíme do budoucna. Jako největší hráč na českém trhu dlouhodobě udáváme trendy v oboru a pod naší střechou sdružujeme nastupující talenty.

www.skoda-kariera.cz

Tasks

Škoda Transportation

Škoda Transportation je přední evropský výrobce vozidel pro městskou a železniční dopravu, je dynamickou a rychle rostoucí společností s rozsáhlou tradicí výroby přesahující více než 150 let. Obor dopravního strojírenství stále prochází v této společnosti dynamickým vývojem a díky tomu je Škodovka dnes v oblasti kolejových vozidel jedničkou ve střední Evropě.

www.skoda.cz

Tasks

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ je jednou z největších energetik v Evropě s více než 3,7 miliony zákazníků a 32 tisíci zaměstnanců. V České republice skupina zaměstnává více než 23 000 lidí. Hlavní předmět podnikání tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla; obchod a prodej v oblasti zemního plynu; poskytování komplexních energetických služeb ze sektoru nové energetiky a těžba. Misí Skupiny ČEZ je zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a pozitivní energii zákazníkům i celé společnosti.

kdejinde.cz

Tasks

Skupina ORLEN Unipetrol

Věděli jste, že jsme největší rafinérskou a petrochemickou společností v Česku? Zaměřujeme se na zpracování ropy a na výrobu, distribuci a prodej pohonných hmot a petrochemických produktů – zejména plastů a hnojiv. Patří nám rafinérie a výrobní závody v Litvínově a Kralupech nad Vltavou, společnost Paramo se značkou Mogul v Pardubicích a Kolíně, neratovická společnost Spolana a dvě výzkumná centra v Litvínově a Brně. Součástí ORLEN Unipetrol je i síť čerpacích stanic Benzina ORLEN, která v Česku provozuje 421 stanic a 20 stanic také na Slovensku. ORLEN Unipetrol zaměstnává bezmála 5000 lidí a je aktivní v oblasti společenské odpovědnosti. Svou pozornost věnujeme iniciativám zaměřeným na kultivaci a podporu udržitelného rozvoje, vzdělávání, místních komunit a životního prostředí.

orlenunipetrol.jobs.cz

Tasks

STRABAG

Působíme v odvětvích dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství. V každé fázi stavebního projektu dbáme na kvalitu, odbornost, kompetence a spolehlivost. Stavíme na týmové spolupráci. Náš úspěch stojí na vědomostech a lidských kvalitách našich zaměstnanců.

www.strabag.com

Tasks

T-Mobile

Myslíte si, že T-Mobile je jenom o telefonech a tarifech? U nás je to jinak. Věříme v sílu technologií a přinášíme inovativní řešení, která už dnes lidem umožňují připojit se k digitálnímu světu příležitostí a posouvat se díky němu kupředu. S 6 miliony zákazníků jsme jedničkou na trhu se silnou pozicí ICT společnosti.

www.t-kariera.cz

Tasks

Trigema

Již od počátku našeho fungování je firma postavena především na lidech. Pouze zaměstnanci, kteří znají své kompetence a mají dostatek prostoru pro vlastní rozhodování, mohou přispět k rozvoji společnosti. Každoročně připravujeme také školení na profesní i osobnostní rozvoj všech Trigemáků.

www.trigema.cz

Tasks

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Podporujeme studenty a absolventy středních i vysokých škol a pomáháme jim s úspěšným startem do pracovního života. Žádné teorie a biflování, ale praktické zkušenosti z reálného pracovního života - to jsou Trainee programy VZP ČR, které nabízíme již od roku 2013.

www.vzp.cz